Олександрівська районна рада
Зв’язки з громадськістю»»Новини»»Звіт про проведення першого засідання районно...
Новини

11.06.2019, 09:10

Проекти рішень на 42 чергову сесію

16.05.2019, 09:45

МИ – УКРАЇНЦІ! І МИ ЦИМ ПИШАЄМОСЬ!

10.05.2019, 08:50

День пам’яті та примирення.

08.05.2019, 11:00

9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

08.05.2019, 10:50

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом Другій світовій війні 08.05.2019

Звіт про проведення першого засідання районної Ради регіонального розвитку при Олександрівській районній державній адміністрації.

13 грудня 2018 року, 11:20

Звіт про проведення першого засідання районної Ради регіонального розвитку при Олександрівській районній державній адміністрації.

 12 грудня 2018 року о 10.00 годині в заді засідань Олександрівської райдержадміністрації під головуванням в.о.голови райдержадміністрації Давимуки В.П. відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку при Олександрівській райдержадміністрації.

 В засіданні Ради прийняли участь члени Ради, депутати районної ради, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських та  фермерських господарств, підприємств та організацій,  приватні підприємці, керівники правоохоронних органів, представники громадськості та ЗМІ.

 З вступним словом виступив в.о.голови Олександрівської районної державної адміністрації, голова Ради Давимука Володимир Петрович, який озвучив склад Ради та мету її створення.

 Голова Ради зазначив, що дане засідання – це перший крок до конструктивного діалогу щодо соціально-економічних питань кожної території нашого району, майданчик для підведення підсумків та визначення пріоритетів на майбутнє. 

 Головними питаннями засідання стали: проведення  в районі ключових реформ, зокрема медичної та освітньої, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва в районі.

 В рамках проведення ради було заслухано доповідь завідувача сектору інвестиційної діяльності райдержадміністрації Тетяну Поставничу, яка повідомила про стан реалізації інвестиційних проектів та перспективи розвитку територій району на 2019-2021 роки.

 Про освіту Олександрівщини на шляху до реформування доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталя Доценко. Вона зазначила, що сьогодні школа знаходиться на шляху до переходу на якісно новий рівень функціонування. Освіта перебуває у стані реформування. Пріоритетна мета української системи освіти – створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості як громадянина України, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя. Над реалізацією цієї мети і працюють освітяни району. 

Щодо напрямків реформування системи охорони здоров’я в Олександрівському районі виступив головний лікар комунального підприємства Олександрівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександрівської районної ради Олександр Гусак.

Він зазначив, що основними напрямками реформи охорони здоров’я в районі є реформування первинної ланки та реалізація програм «Доступні ліки» і «Сільська медицина».