Олександрівська районна рада
Зв’язки з громадськістю»»Новини»»ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕ...
Новини

17.01.2019, 14:45

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації повідомляє:

09.01.2019, 09:35

Про затвердження графіків особистого та виїзного прийомів громадян, проведення телефонного зв’язку з населенням «Пряма лінія» головою районної ради на 1 півріччя 2019 року.

21.12.2018, 13:20

Проекти рішень на позачергову 35 сесію районної ради VII скликання

14.12.2018, 13:20

Відбулася сесія районної ради: бюджет району на 2019 рік затверджено 14.12.2018

13.12.2018, 14:55

Проекти рішень на чергову 34 сесію районної ради VII скликання

ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ СТАЛО ЩЕ БІЛЬШ ДОСТУПНИМ!!!

11 грудня 2018 року, 09:55

ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ

ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

СТАЛО ЩЕ БІЛЬШ ДОСТУПНИМ!!!

 

Добропільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє про розширення послуг, які можливо отримати за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, а саме: запровадження сервісу СМС-інформування для застрахованих осіб та пенсіонерів; можливості отримання громадянами довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом, а також функціонування кабінету страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

За допомогою СМС-повідомлень Пенсійний фонд інформує громадян  про результати розгляду звернення за призначенням, перерахунком та поновленням пенсії;  про утримання з пенсійної виплати та про припинення виплати пенсії; про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу, про сплату страхових внесків та розмір страхового стажу.

Підключення сервісу СМС-інформування можливо або шляхом особистого звернення до територіального управління Пенсійного фонду України, або за допомогою активації послуги в особистому кабінеті веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Після успішного налаштування сервісу за декілька хвилин на телефон надійде СМС-повідомлення про підтвердження реєстрації.

         Щодо отримання довідок через веб-портал Пенсійного фонду України варто знати, що у такий спосіб можна отримати наступні електронні документи з QR-кодом:

- довідку про доходи пенсіонера для визначення субсидій;

- довідку про доходи пенсіонера;

- індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5);

- витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

          Зазначені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах та консульських установах, пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної служби, виконавчої служби, територіальних органах міграційної служби тощо.

          Крім того, для користувача веб-порталу є можливість здійснити запис на прийом до посадової особи управління, замовити довідки, а також звернутися з питань, які входять до компетенції Пенсійного фонду України

Щодо функціонування кабінету роботодавця усім без виключення страхувальникам незалежно від форми власності, виду діяльності тощо доступний перегляд інформації стосовно сплати єдиного соціального внеску, у тому числі щодо заборгованості суб’єкта господарювання з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.