Олександрівська районна рада
Зв’язки з громадськістю»»Новини»»Урочисті заходи до Дня захисника України...
Новини

11.03.2019, 09:45

Відбулася чергова 40 сесія районної ради.

11.03.2019, 09:45

8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру

26.02.2019, 10:55

Проекти рішень на 40 чергову сесію

14.02.2019, 13:40

Виконання доходної частини районного бюджету за 2018 рік

14.02.2019, 13:35

Звіт про виконання видаткової частини районного бюджету за 2018 рік

Урочисті заходи до Дня захисника України

12 жовтня 2018 року, 10:15

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Пресвяту Богородицю з давніх-давен козаки вважали своєю покровителькою. 

Цей день, що об'єднує в собі традиції і звитяги захисників незалежності України ще від часів Київської Русі, є святом мужності, саможертовної любові до рідного краю, адже захисники Вітчизни - це відважні борці за волю, учасники національно-визвольних рухів, добровольці і військові, волонтери – всі ті, хто нині в різний спосіб наближають перемогу над загарбниками.
Тому, аби вшанувати доблесних захисників нашої рідної землі та світлу пам'ять полеглих за Україну, сьогодні, 12 жовтня 2018 року у  концертному залі школи мистецтв району відбулися урочисті заходи до Дня захисника України.
Серед почесних гостей заходу –керівництво райдержадміністрації та районної ради, представники Добропільського військкомату, трудові колективи установ, організацій району, учнівська молодь, громадськість, учасники АТО, представники ЗМІ. Виконуючий обов`язки голови районної державної адміністрації Володимир Давимука, виступивши перед присутніми, привітав всіх із наступаючим святом, подякував за досягнуті успіхи у бойовій підготовці, виявлений патріотизм при захисті державного суверенітету, професійне виконання службових обов'язків в зоні антитерористичної операції .

З гарними музичними номерами перед присутніми виступили вокальні та хореографічні колективи районного центру культури та дозвілля, вихованці музичної школи, центру дитячої та юнацької творчості.
Учасники урочистого зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих земляків.

Герої не вмирають. Вони вічно житимуть у наших серця. Пам'ятаймо про тих, хто віддав своє життя за мирне, незалежне, гідне майбутнє нашої України!
А Всім землякам, для кого захист рідної держави є справою честі, бажаємо козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай береже вас Пресвята Богородиця!
Відділ організаційно-інформаційної роботи районної ради