Олександрівська районна рада
б/н - Звіт голови районної ради Мороза Федора Івановича про діяльність ...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Звіти депутатів

Звіт голови районної ради Мороза Федора Івановича про діяльність Олександрівської районної ради VІІ скликання за період з листопада 2015 по листопад 2016 року

23 грудня 2016 року

          Звіт

голови районної ради Мороза Федора Івановича

                   про діяльність Олександрівської  районної ради VІІ скликання за період з листопада 2015                                              по листопад   2016 року

                       Шановні депутати !

 Статтею 55 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт голови районної ради про свою роботу та про діяльність всієї ради. Проведення звітування є реальним демократичним механізмом відкритості місцевої влади. Воно  дає можливість проаналізувати, що вдалося зробити і над вирішенням яких проблем необхідно працювати.

  Насамперед, хочу наголосити, що звітній період був непростим. Впровадження реформ в Україні, війна на Донбасі, складна економічна і політична ситуація в державі. Це був час викликів і проблем - більших, ніж ті, з якими ми зіткнулися в попередні роки.

  Відзначу, що після виборів, які відбулися 25 жовтня 2015 року змінився кількісний склад обраної районної ради - з 32 до 26 депутатів. До ради обрано 14 депутатів від Олександрівської районної партійної організації «Наш край»,

 10 депутатів від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в Олександрівському районі та 2 депутати від Олександрівської районної організації Партії « Блок Петра Порошенка "Солідарність". Суттєво оновився депутатський корпус ради - серед обраних депутатів тільки 9 чоловік були депутатами попереднього скликання.

   У раді сьомого скликання створені та діють 2 депутатські фракції - районної партійної організації  «Наш край» і районної територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» .

  Хочу відзначити, що, незважаючи на різні політичні уподобання й розбіжності, усвідомлюючи персональну відповідальність перед виборцями, депутати районної ради об’єднались заради вирішення найважливіших проблемних питань територіальних громад і жителів Олександрівщини.

  Всі сесійні засідання проходять організовано, відкрито і гласно, із залученням керівників районних служб, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, фахівців, сільських та селищного голів, за участі представників засобів масової інформації, громадськості району.

Страниц: 16
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...

Мороз Ф.І.

Даний документ не посилається на інші документи

На даний документ немає документів, що посилаються

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи