Олександрівська районна рада
Зв’язки з громадськістю»»Новини»»Квест-гра з учнями ЗОШ-інтернат Добропільсько...
Новини

16.04.2018, 09:35

Події тижня (10.04.2018 –13.04.2018) Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

16.04.2018, 09:35

АВТОМАТИЧНИЙ ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01.04.2018 РОКУ ПЕНСІОНЕРАМ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ

13.04.2018, 11:15

Проекти рішень на сесію Олександрівської районної ради

13.04.2018, 09:40

Особливості перерахунку пенсій особам, яким пенсія призначена відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

12.04.2018, 09:40

Квест-гра з учнями ЗОШ-інтернат Добропільської міської ради

Квест-гра з учнями ЗОШ-інтернат Добропільської міської ради

12 квітня 2018 року, 09:40

Квест-гра з учнями ЗОШ-інтернат Добропільської міської ради

 

12 квітня 2018 року перший заступник начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна провела урок-зустріч та квест-гру на тему «Пенсійна система і ти. Знай більше!» з учнями ЗОШ-інтернат Добропільської міської ради.

Урок-зустріч розпочався з ознайомлення учнів з основами пенсійної системи в Україні, поняттями «пенсія», «страховий стаж», з видами пенсії та від чого залежить розмір пенсії. Неоніла Євгеніївна акцентувала увагу на те, що на даний час в Україні діє солідарна система пенсійного забезпечення та на перспективи впровадження накопичувальної системи.

Учні з цікавістю слухали роз’яснення про переваги легального працевлаштування, важливість отримання офіційної зарплати. Слухачі дізнались про наслідки, що можуть виникнути в разі виплати заробітної плати в «конвертах», а також про можливість здійснення контролю за сплатою внесків роботодавцем. 

По закінченню заходу Неоніла Євгеніївна запропонувала учням взяти участь у квест-грі. Учасники гри показали гарні результати в засвоєнні почутої інформації.

 

Квест-игра с учениками ООШ-интернат Добропольского городского совета

12 апреля 2018 первый заместитель начальника управления Питык Неонила Евгеньевна провела урок-встречу и квест-игру на тему «Пенсионная система и ты. Знай больше! » с учащимися ООШ-интернат Добропольского городского совета.

Урок-встреча начался с ознакомления учащихся с основами пенсионной системы в Украине, понятиями «пенсия», «страховой стаж», с видами пенсии и от чего зависит размер пенсии. Неонила Евгеньевна акцентировала внимание на то, что в настоящее время в Украине действует солидарная система пенсионного обеспечения и перспективы внедрения накопительной системы.

Учащиеся с интересом слушали о преимуществах легального трудоустройства и важностии получения официальной зарплаты. Слушатели узнали о последствиях, которые могут возникнуть в случае выплаты заработной платы в «конвертах», а также о возможности осуществления контроля за уплатой взносов работодателем.

По окончании мероприятия Неонила Евгеньевна предложила ученикам принять участие в квест-игре. Участники игры показали хорошие результаты в усвоении услышанной информации

 

 

Начальник управління О. Б. Гулан

Щадько, 0509127371